Kontakta Oss

Kontakta Oss

Tammermatic Oy

Vaaksakuja 1
FI-33960 PIRKKALA
FINLAND
+358 201 373 400

E-mails: firstname.lastname@tammermatic.com

Purchase and logistics +358 201 373 454

E-mail purchase: purchase@tammermatic.com
E-mail sales: sales@tammermatic.com
E-mail service: service@tammermatic.com

Vår exakta position på Google-kartorna

CEO

Tom Olli
+358 50 322 1195

CFO

Topi Laine
+358 40 670 1360

Tammermatic Oy (Finland) Filial

Truckvägen 14 B
SE-194 52 UPPLANDS VÄSBY
SVERIGE
Tel. 08 564 73140
Org.nr. 516402-6162

forsaljning@tammermatic.com

Juha Tukiainen, Country manager
juha.tukiainen@tammermatic.com
+358 40 583 8527

Peter Forslund, Försäljning mellersta Sverige 
peter.forslund@tammermatic.com
073-079 31 59

Dennis Alexis, Försäljning södra Sverige
dennis.alexis@tammermatic.com
070-258 27 58

Peter Ohlin, Service ledning
peter.ohlin@tammermatic.com
070-812 85 80